Pécsi Szakkollégiumi Nap

2018. JÚNIUS 27. Hírek Egyetemi hírek

A Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata nevében ezúton tájékoztatom Önt, hogy idén a hagyományoknak megfelelően ismét megrendezésre kerül a A Pécsi Szakkollégiumi Nap

Téma: A közösségi média hatásai

Időpont: 2018. November 9. 8:00

Helyszín: Szentágothai János Kutatóközpont (7624 Pécs Ifjúság útja 20.)

A Szakkollégiumi Napra történő online jelentkezés az alábbi linken érhető el:

A Szakkollégium Napon annak szakmai zsűrijének döntése alapján az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat az alábbi díjazást határozza meg:

• helyezett szakkollégiumi csapat részére: 200.000.-Ft, mely a csapat tagjai között kerül szétosztásra.
  • helyezett szakkollégiumi csapat részére: 150.000.-Ft, mely a csapat tagjai között kerül szétosztásra.
  • helyezett szakkollégiumi csapat részére: 100.000.-Ft, mely a csapat tagjai között kerül szétosztásra.
  • Közönség díj: 50.000.-Ft, melyben a megválasztott szakkollégium részesül.
  • A győztes 1. helyezett csapat után, szakkollégiumuk 100.000.-Ft-os díjazásban részesül.

Az absztraktra és a tanulmányra vonatkozó formai követelmények itt találhatók.