Szakkollégista sikerek a kari Tudományos Diákköri Konferencián

2018. JÚNIUS 27. Hírek Egyetemi hírek

2018. május 4-5-én  Szombathelyen rendezték meg a Kari TDK konferenciát, melyen több szakkollégista hallgató vett részt. Ezúton szeretnénk gratulálni a résztvevőknek és a témavezetőiknek és külön szeretnénk kiemelni a díjazott Szakkollégista hallgatókat.

A több szekcióban folyó megmérettetésnek a következő eredményei születte:

Első helyezést értek el:

Fehér Balázs András: Profi erőemelők életmódjának összehasonlító vizsgálata című munkájával.

Lakosi Margit: Emlőrákszűrési módszerekkel szembeni attitűd vizsgálat és ismeretszint felmérés az egészségügyi dolgozók körében című munkájával.

Második helyezést értek el:

Hodován Szabina: Poszt polio szindrómával élők mindennapjainak vizsgálata című munkájával.

Pálfi Stella: A méhnyakrákban szenvedő betegek életminőségének vizsgálata című munkájával.

Csipak Hermina: Édesítőszer fogyasztásának hatása egyetemi hallgatóknál című munkájával

Hahner Dóra: Kézilabdások antropometriájának, étrendi bevitelének és teljesítményének vizsgálata című munkájával

Harmadik helyezést értek el:

Kánya Krisztina Emlőrákkal diagnosztizált páciensek táplálkozása, tápláltsági állapota című munkájával

Bálint Zsófia Rita Az izomdiszmorfia és étkezési zavarok megjelenésének gyakorisága és a táplálkozás vizsgálata kondicionáló edzést folytató testépítők körében című munkájával

Különdíjban részesültek:

Tóth Judit