III. Vas Megyei Karrierhét

2018. SZEPTEMBER 26. Hírek Kari hírek

A III. Vas Megyei Karrierhét keretén belül egy 3 napos Pályaorientációs show és állásbörze került megrendezésre 2018. szeptember 11-13 között Szombathelyen az Aréna Savariában!

A szervezők célul tűzték ki a Vas megyében tanulható szakmák bemutatását, így a program keretében 70 szakma rejtelmeivel, képzési lehetőségeivel ismerkedhetnek meg a pályaválasztás előtt álló általános iskolások és a középiskolások a képzőintézmények és a munkáltató cégek segítségével. A 3 napos programon a PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ is lehetőséget kapott az ápoló, védőnő, mentőtiszt, szülésznő, szociális munkás és csecsemő- és kisgyermeknevelő képzéseinek bemutatására. Az oktatók munkáját mindhárom napon az Egészségtudományi Szakkollégium hallgatói is segítették. Feladatuk volt a fiatalok megszólítása és a segítő szakmák bemutatása.

A rendezvényen készült képek megtekintéséhez kérem kattintson ide.