A férfiak szerepe és egészsége a XXI. században - Beszámoló

2024. MÁJUS 8. Hírek Kari hírek

2024. május 8-án Szabó László, tanársegéd moderálásával Dr. Kívés Zsuzsanna egyetemi adjunktus, Dr. Alföldi Zoltán, egyetemi adjunktus, pszichológus és Dr. Szarvák Tibor egyetemi adjunktus, szociológus dolgozták fel a férfiak szerepét és egészségét jelen korunkra vonatkoztatva. A statisztikai mutatók górcső alá vételén túl- melyben sajnos hazánk nem képvisel előkelő helyet-, az előadók személyes tapasztalataikat is megosztották a résztvevőkkel. Kitüntetett szerephez jutott a beszélgetés során a szűrés, az attitűdváltozás, a minták, a magatartási szokások, a média szerepe, az elvárások és a pszichés tényezők hatása is. Számtalan tabunak minősülő téma került feldolgozásra, melyből a közönség is aktívan kivette a szerepét.