Félelem, fájdalom, feszültség - beszélgetés a várandósgondozási team szakembereivel – vitaest beszámoló

2021. NOVEMBER 29. Hírek Kari hírek

2021. november 29-én került megrendezésre online módon a „Félelem, fájdalom, feszültség” című vitaest, mely eseményen a várandóssági team tagjai invitálták beszélgetésre a hallgatóságot a szülést érintő kérdéseket illetően. Az előadók személyében Prof. Dr. Tamás Péter, szülész-nőgyógyász, egyetemi tanárt, Kaizer Melinda osztályvezető szülésznőt és Dr. Karácsony Ilona egyetemi adjunktus, védőnőt tisztelhettük. A gyakorlati munka bemutatását a szülészeti és nőgyógyászati és koraszülött osztályokról készült felvételekkel tették gazdagabbá, emellett pedig az elméleti ismeretek megalapozását célzó szakmai anyagokat is ajánlottak a jelenlévőknek.