• Szakkollégiumi közgyűlés - beszámoló
    2021. MÁJUS 10.

• MedPECS2021 – Konferencia felhívás
    2021. MÁRCIUS 3.

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzat által évente megrendezésre kerülő orvos-, egészség- és gyógyszertudományokat felölelő „MedPECS - Medical Conference for PhD Students and Experts of Clinical Sciences” tudományos konferenciát az idei évben a tavaszi szemeszterben, 2021. május 15-én valósítjuk meg online, a Microsoft Teamsben kialakított konferencia felületen, melyre minden kedves Érdeklődőt szeretettel várunk!

• IDK 2020 Konferencia
    2020. NOVEMBER 27-28.

• Konferencia felhívás - MedPECS2020
    2020. AUGUSZTUS 7.

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata az idei évben harmadik alkalommal rendezi meg a „MedPECS2020 – Medical Conference for PhD Students and Experts of Clinical Sciences” elnevezésű tudományos konferenciát 2020. október 16-17-én az előzetes tervek szerint a Szentágothai János Kutatóközpontban.

• Szakkollégistáink vettek részt a Nemzetközi Cholnoky Szimpóziumon
    2018. JÚNIUS 27.

2018. május 10-11-én szakkollégistáink részt vettek a IV. a Nemzetközi Cholnoky Szimpóziumon, amelyet a PTE ÁOK Cholnoky László Szakkollégium rendezett.

• Szakkollégista sikerek a kari Tudományos Diákköri Konferencián
    2018. JÚNIUS 27.

2018. május 4-5-én  Szombathelyen rendezték meg a Kari TDK konferenciát, melyen több szakkollégista hallgató vett részt. Ezúton szeretnénk gratulálni a résztvevőknek és a témavezetőiknek és külön szeretnénk kiemelni a díjazott Szakkollégista hallgatókat.

• Pécsi Szakkollégiumi Nap
    2018. JÚNIUS 27.

A Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata nevében ezúton tájékoztatom Önt, hogy idén a hagyományoknak megfelelően ismét megrendezésre kerül a A Pécsi Szakkollégiumi Nap