BESZÁMOLÓ - Márton napi jótékonysági vásár- 2023.11.06.

2023. NOVEMBER 6. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

A PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ, a PTE Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola, a Magyar Honvédség Vas vármegyei szervezetei és a PTE ETK Egészségtudományi Szakkollégiuma hagyományosan idén is megrendezte Szombathelyen a Márton napi jótékonysági sütemény árusító vásárt. A rendezvényen az intézmények oktatói, diákjai és a katonák késztettek házi desszerteket, illetve a FÉHE Kézműves Kuckó Ajándékboltja is szeretettel fogadta a segítő szándékú vásárlókat. A bevételt az Aranyhíd EGYMI sajátos nevelési igényű tanulóinak támogatására szánták, a nagymértékű összefogás és az elkötelezett szakkollégiumi tagok lelkiismeretes tevékenysége által örömmel támogatták a gyermekeket, szívügyüknek érezték a segítségnyújtást.